Taneczna i futurystyczna Janet Jackson


Janet Jackson zaprezentowała fanom nowy singiel, przygotowany specjalnie na kompilację "Number Ones", która w Europie pod tytułem "The Best" dostępna jest od 20 listopada 2009 roku.

Cybernetyczni metalowcy z grupy Thy Disease ogłosili europejskie plany promocji swojej ostatniej płyty "Anshur-Za". Dobiega końca najgłośniejszy proces w historii polskiej piłki nożnej. Jeden z głównych oskarżonych - Ryszard Forbrich ps. "Fryzjer" - napisze swoją biografię, która przeniesiona zostanie na duży ekran, zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna". Dwa lata więzienia i odszkodowania grożą osobom, które na portalach wymieniają się filmami i muzyką - akcentuje "Dziennik Gazeta Prawna".Wielkie zainteresowanie filmem "Katyń" Andrzeja Wajdy. Po sobotniej tragedii w Smoleńsku światowe telewizje zasypują TVP pytaniami o możliwość jego emisji. TVP postanowiła też włączyć materiały o zbrodni katyńskiej do oferty na telewizyjne targi w Cannes. 26 lutego w warszawskim klubie Palladium wystąpiła Paloma Faith - brytyjska wokalistka, o której zrobiło się głośno w 2009 roku za sprawą hitu "Stone Cold Sober". Artystka znana jest z barwnych koncertów w teatralno-burleskowej stylistyce. Takich smaczków nie zabrakło podczas wczorajszego wieczoru. W najnowszym numerze magazynu "Hard Rocker" znajdzie się kompilacyjna płyta CD "Monuments Of Steel II".

The Drums, "The Drums", Universal

W czwartek 5 listopada, po raz pierwszy pokazano zrekonstruowaną, cyfrową wersję "Popiołu i diamentu" Andrzeja Wajdy. Film został poddany cyfryzacji w ramach projektu KinoRP, który ma na celu przywrócenie do kin największych arcydzieł polskiej kinematografii. Triumfator Oscarów - "The Hurt Locker. W pułapce wojny" od lutego dostępny jest w Polsce na DVD - w sprzedaży i w wypożyczalniach. Firma Kino Świat, w związku z oczekiwaniami kinomanów, podjęła decyzję o przedstawieniu obrazu w wybranych kinach w Polsce.

Modelka polskiego pochodzenia, która z powodzeniem robi karierę za oceanem, wystąpi w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Antena Krzyku / Opensources będzie wydawcą najnowszego albumu grupy Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" na winylu. Ukazała się debiutancka płyta grupy Nice Shoes.Na wszystkich fanów sagi "Zmierzch" czeka niespodzianka. W sieci kin Cinema City każdy, kto kupi w przedsprzedaży bilet na trzecią część sagi "Zmierzch: Zaćmienie", otrzyma zestaw naklejek z bohaterami filmu. Na początku maja rozpocznie się klubowa trasa "Still the King", podczas której swój hołd Michaelowi Jacksonowi oddadzą tancerze, którzy mieli go wspierać na scenie. Wyprzedzając 100. rocznicę urodzin Akiry Kurosawy (która będzie mieć miejsce 23 marca przyszłego roku), organizatorzy festiwalu weneckiego postanowili uczcić japońskiego reżysera. Przygotowali panel poświęcony jego twórczości, który poprowadzą wielbiciele i znawcy Kurosawy z różnych stron świata.

Od "Władcy Pierścieni" do "Piratów z Karaibów"


Czy już za rok usłyszymy na krakowskich Błoniach muzykę z filmu "Piraci z Karaibów"?! Niewykluczone, ale nie zdradzajmy szczegółów... W Krakowie trwa 3. Festiwal Muzyki Filmowej. Gośćmi honorowymi imprezy są dwaj laureaci Oscarów - chiński kompozytor Tan Dun ("Hero") i twórca muzyki do "Władcy Pierścieni" Howard Shore oraz japoński artysta Shigeru Umebayashi ("Spragnieni miłości").

Nie chce widzieć "This Is It"


Janet Jackson nie zamierza oglądać filmu dokumentalnego "This Is It", zawierającego fragmenty ostatnich prób koncertowych jej zmarłego brata - Michaela, ponieważ, jak twierdzi, byłoby to dla niej zbyt bolesne przeżycie.

Britney szykuje nową płytę


Księżniczka pop Britney Spears ogłosiła, że nie zamiaru brać urlopu po zakończonym właśnie koncertowym tournee i zaraz po świętach Bożego Narodzenia wchodzi do studia, aby zarejestrować nowy materiał.

"Drużyna A" po 30 latach


"Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serialowego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.

"Ciacho" zagra dla WOŚP


Producenci nowej komedii Patryka Vegi "Ciacho" poinformowali, że wspomagają XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy sprzedany bilet zasili konto WOŚP. Premiera filmu zaplanowana została na 8 stycznia 2010 roku.

szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Lokalny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek do wnętrza rodzaj autorytatywny także zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeśliby chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski biegły majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór w środku maniera autorytatywny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki plus

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

mieszkania. Krajowy znawca majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Stolica Polski owo wiecznie ogół profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Specjalista majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie otwarcie aż do twojej siedziby mieszkania. Polski fachowiec majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną posiadłość. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Spec majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie jawnie aż do twojej siedziby