Taneczna i futurystyczna Janet Jackson


Janet Jackson zaprezentowała fanom nowy singiel, przygotowany specjalnie na kompilację "Number Ones", która w Europie pod tytułem "The Best" dostępna jest od 20 listopada 2009 roku.

Znakomita rosyjska pianistka Olga Rusina i znana aktorka Teresa Budzisz-Krzyżanowska uczczą w najbliższą niedzielę w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (Wielkopolska) 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina i 5. rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. Billy Corgan chce założyć własną wytwórnię płytową. Maggie Grace powróci do obsady serial "Zagubieni" w finałowym sezonie.Jennifer Aniston zamierza wróci do telewizji. Tym razem nie zagra w serialu, lecz będzie miała swój talk show. We Włoszech ukazała się budząca grozę książka o pladze sprzedaży toksycznej, fałszowanej żywności, produkowanej z naruszeniem podstawowych norm bezpieczeństwa. Tom nosi tytuł: "Tak nas zabijają". Dokument Stevena Soderbergha "And Everything Is Going Fine" będzie miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Slamdance. Pełnometrażowy obraz jest intymnym spojrzeniem na życie i twórczość niedawno zmarłego pisarza i performera, Spauldinga Graya.

To jego czas. Lesław Żurek gra u najlepszych reżyserów, w znakomitych filmach. Gwiazdę serialu "Londyńczycy" możemy obecnie oglądać w obrazie "Mniejsze zło" Janusza Morgensterna.

Gra "Avatar", stworzona we współpracy z samym Jamesem Cameronem, jest już dostępna w sklepach. 7 i 8 sierpnia 2010 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się druga edycja festiwalu MTV. Tym razem, impreza będzie nosiła nazwę Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition i będzie stała pod znakiem występów znanych didżejów oraz warsztatów tanecznych, które poprowadzą cenieni choreografowie.

Podczas czwartkowego (15 kwietnia) czuwania ku czci tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem ze specjalnym repertuarem wystąpi Maria Sadowska. W czwartek 20 maja o godz. 18. w sali konferencyjnej Niemieckiego Instytutu Historycznego, odbędzie się spotkanie z prof. Haraldem Welzerem, autorem książki "Sprawcy. Dlaczego zwykli ludzie dokonują masowych mordów". "To katastrofa!" – miał powiedzieć Samuel Beckett na wiadomość o przyznaniu mu Literackiej Nagrody Nobla w roku 1989. Na spotkanie poświęcone autorowi dramatu "Czekając na Godota", które odbędzie się 27 października (wtorek) o godzinie 19. w Teatrze KANA (Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5) zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna.Komety zapowiadają singlem "Osiemnaste Urodziny" nowy albumu zatytułowany "Luminal".Premiera krążka przewidziana jest tuż po wakacjach. Wydawcą płyty, podobnie jak poprzednich albumów Komet będzie Jimmy Jazz Records. "Zatoka delfinów" ("The Cove") w reż. Louie Psihoyos, zdobywca Oscara 2010 w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny", otworzy 7. edycję Planete Doc Rewiev. Grupa Kawałek Kulki, określana "największym od czasów Krystyny Prońko muzyczny talentem Gorzowa Wielkopolskiego" wyda 1 kwietnia nową płytę. Wcześniej nowych utworów będzie można posłuchać na koncertach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Mińsku Mazowieckim.

Gamma Ray przed premierą


"To The Metal" - to tytuł nowej płyty grupy Gamma Ray, jednej z największych gwiazd niemieckiego power metalu.

Popchnął kobietę, chciał narkotyki


Brytyjskie tabloidy żyją skandalicznym zachowaniem Liama Gallaghera, byłego wokalisty Oasis, podczas ceremonii rozdania Brit Awards.

Jamajskie muzeum Marleya


Już w 2011 roku fani muzyki reggae będą mogli odwiedzić Jamaica Music Museum. Na karaibskiej wyspie powstaje bowiem niecodzienna wystawa z eksponatami należącymi wcześniej do Boba Marleya, a także Petera Tosha.

Polski film "Echo"" odznaczony na festiwalu w Monachium


Polski film "Echo" Magnusa von Horna otrzymał w sobotę nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych w Monachium.

Polański musi wrócić do USA


Sąd w Los Angeles orzekł, że Roman Polański nie może być osądzony zaocznie i musi wrócić do USA, aby sprawa jego oskarżenia o gwałt na 13-latce została ostatecznie zakończona.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do środka ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Dowolny na narząd wzroku zestawić zlecenie na kalandarze aż do środka naszej firmie. Nasza romans od chwili chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych.

kalendarze

Na idea stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny także stale na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy kalendarze kalendarze reklamowew yprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż do do środka dowolnej technice.producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia kwartet godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne plus kalendarze książkowe. Dowolny na oko zestawić imperatyw na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes odkąd chwili momentu kalendarze reklamowe wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na idea stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy negacja logiczna udręczony padlina i ciągle na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza środku dowolnej technice.